Projekty Społeczne

02.06.2018 r. Dzień Dziecka – piknik os. Niepodległości w Krakowie.

Zarząd i  Rada Nadzorcza Spółdzielni Mieszkaniowej „Victoria” os. Kościuszkowskie 5 w Krakowie na wniosek Rady Osiedla Niepodległości organizuje w dniu 02.06.2018 r. /sobota/ imprezę plenerową z okazji Dnia Dziecka. Zabawa plenerowa odbędzie się os. Niepodległości – plac zabaw między blokami 6 i 9 w godzinach od 10.00 do 15.00.
W programie przewidziane są gry i zabawy zręcznościowe dla dzieci. Dodatkowymi atrakcjami imprezy będą: dmuchana zjeżdżalnia, żywe maskotki,wata cukrowa gratis oraz grill.

KONKURS „Podwórko NIVEA”

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej „Victoria” informuje, że z inicjatywy Rady Dzielnicy XVI – Bieńczyce zgłoszono Spółdzielnię do udziału w konkursie pod nazwą „Podwórko NIVEA”.
Nagrodą w konkursie jest wybudowanie placu zabaw na 40 wybranych przez internautów lokalizacjach.

Continue reading

LABIRYNT – BABY JAGI

Mieszkańcy osiedla Niepodległości chcą stworzyć labirynt z krzewów z domkiem Baby Jagi. Fundusze na realizację projektu Labirynt możemy uzyskać z Fundacji Aviva.
Każdy może oddać jeden głos podając swojego maila. Z jednego komputera można wysłać tylko 10 głosów.

Continue reading

Konkurs – Podwórko ” NIVEA” – Plac Zabaw

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej „Victoria” informuje, że z inicjatywy Rady Dzielnicy XVI – Bieńczyce zgłoszono Spółdzielnię do udziału w konkursie pod nazwą „Podwórko NIVEA”. Nagrodą
w  konkursie jest wybudowanie placu zabaw na 40 wybranych przez internautów lokalizacjach.

Continue reading