Rada Osiedla

Przedstawiciele Rady  Os. Albertyńskiego  na kadencję 2018-2020

Ilość mandatów przysługujących – 27

os. Albertyńskie 13

Ilość mandatów przysługujących: 1

1. brak przedstawiciela

os. Albertyńskie 14

Ilość mandatów przysługujących: 1

1. brak przedstawiciela

os. Albertyńskie 15

Ilość mandatów przysługujących: 1

1. brak przedstawiciela

os. Albertyńskie 17

Ilość mandatów przysługujących: 2

1. Zdzisław Pawiński

os. Albertyńskie 18

Ilość mandatów przysługujących: 2

1. Krzysztof Tuszyński

os. Albertyńskie 19

Ilość mandatów przysługujących: 2

1. Stanisława Michalczyk

os. Albertyńskie 20

Ilość mandatów przysługujących: 2

1. brak przedstawiciela

os. Albertyńskie 21

Ilość mandatów przysługujących: 3

1. Jerzy Dyląg - Przewodniczący RO
2. Barbara Gajda - Sekretarz RO
3. Józef Kaczmarczyk

os. Albertyńskie 30

Ilość mandatów przysługujących: 3

1. brak przedstawiciela

os. Albertyńskie 34

Ilość mandatów przysługujących: 1

1. brak przedstawiciela

os. Albertyńskie 35

Ilość mandatów przysługujących: 1

1. brak przedstawiciela

os. Albertyńskie 37

Ilość mandatów przysługujących: 3

1. brak przedstawiciela

os. Albertyńskie 38

Ilość mandatów przysługujących: 3

1. Dorota Michoń
2. Rafał Bereta - Z- ca Przewodniczącego RO

os. Albertyńskie 21 a – garaże

Ilość mandatów przysługujących: 1

1. brak przedstawiciela

Dywizjonu 303 – garaże

Ilość mandatów przysługujących: 1

1. brak przedstawiciela

Przedstawiciele Rady  Os. Niepodległości na kadencję 2018-2020

Ilość mandatów przysługujących – 28

 

os. Niepodległości 5

Ilość mandatów przysługujących: 5

1. Andrzej Nowak

os. Niepodległości 6

Ilość mandatów przysługujących: 5

1. Barbara Ciochoń
2. Stanisława Paprocka - Drucis
3. Lidia Pająk
4. Bolesław Oleniacz

os. Niepodległości 7

Ilość mandatów przysługujących: 1

1. Robert Styczeń

os. Niepodległości 8

Ilość mandatów przysługujących : 4

1. Zbigniew Dyba - Przewodniczący RO
2. Rafał Gorczyński
3. Artur Klimas
4. Iwona Siemieniec

os. Niepodległości 9

Ilość mandatów przysługujących : 2

1. Leszek Smagowicz
2. Mirosław Sieńko

os. Niepodległości 10

Ilość mandatów przysługujących: 1

1. Pluta Edward

os. Niepodległości 11

Ilość mandatów przysługujących: 1

1. Marek Bartoszek - Z-ca Przewodniczącego RO

os. Niepodległości 12

Ilość mandatów przysługujących: 1

1. Barbara Garbacz

os. Niepodległości 13

Ilość mandatów przysługujących: 1

1. brak przedstawiciela

os. Niepodległości 14

Ilość mandatów przysługujących: 1

1. brak przedstawiciela

os. Niepodległości 15

Ilość mandatów przysługujących: 1

1. Tadeusz Garlak

os. Niepodległości 16

Ilość mandatów przysługujących: 1

1. Anna Szewczyk

os. Niepodległości 17

Ilość mandatów przysługujących: 1

1. Grażyna Maciejewska

os. Niepodległości 18

Ilość mandatów przysługujących: 1

1. Beata Tomaszewska - Sekretarz RO

os. Niepodległości 3

Ilość mandatów przysługujących: 1

  1. brak przedstawiciela

Dywizjonu 303 – garaże

Ilość mandatów przysługujących: 1

1. brak przedstawiciela

Przedstawiciele Rady  Os. Kościuszkowskiego na kadencję 2018-2020

Ilość mandatów przysługujących – 27

 

os. Kościuszkowskie 6

Ilość mandatów przysługujących: 11

1. Roman Kubiński - Zca Przewodniczącego RO
2. Adrianna Nadurska
3. Janusz Niedziałek
4. Marian Trojański

os. Kościuszkowskie 9

Ilość mandatów przysługujących: 4

1. Edward Bielewicz - Przewodniczący RO
2. Jan Mateja

os. Kościuszkowskie 10

Ilość mandatów przysługujących: 4

1. Jan Dyrdał
2. Łudzik Mieczysław

Kościuszkowskie 11

Ilość mandatów przysługujących: 4

1. Edward Birgiel

Kościuszkowskie 12 a

Ilość mandatów przysługujących: 1

1. brak przedstawiciela

 

Kościuszkowskie 3 A- garaże

Ilość mandatów przysługujących: 1

  1. brak przedstawiciela

 

Dywizjonu 303-GARAŻE

Ilość mandatów przysługujących: 1

1. Sobolewski Krzysztof

Przedstawiciele Rady  Os. Kolorowego i Spółdzielczego na kadencję 2018-2020

Ilość mandatów przysługujących – 18

 

os. Kolorowe 4

Ilość mandatów przysługujących: 1

1. Delfina Kościółek - Sekretarz RO

os. Kolorowe 6.

Ilość mandatów przysługujących: 1

1. Teresa Drop - Białczyk

os. Kolorowe 8.

Ilość mandatów przysługujących: 2

1. Adam Przęczek
2. Jerzy Ptak - Z- ca Przewodniczącego RO

os. Kolorowe 9.

Ilość mandatów przysługujących: 2

1. Krzysztof Morsztyn
2. Rafał Łojek

os. Kolorowe 11A

Ilość mandatów przysługujących: 2

1. Kania Krystyna
2. Kazimierz Franczyk

os. Kolorowe 43.

Ilość mandatów przysługujących: 1

1. Tomasz Soswa

os. Kolorowe 44.

Ilość mandatów przysługujących: 1

1. Józef Szuba - Przewodniczący RO

os. Kolorowe 45.

Ilość mandatów przysługujących: 1

1. brak przedsatwiciela

os. Kolorowe 11B – GARAŻE.

Ilość mandatów przysługujących: 1

1. Kazimierz Franczyk

os. Spółdzielcze 12.

Ilość mandatów przysługujących: 1

1. brak przedstawiciela

os. Spółdzielcze 13.

Ilość mandatów przysługujących: 1

1. Wójtowicz Lucyna

os. Spółdzielcze 13 A – GARAŻE.

Ilość mandatów przysługujących: 1

1. Anatol Pacia

os. Spółdzielcze 16.

Ilość mandatów przysługujących: 1

1. Anatol Pacia

Dywizjonu 303 – garaże

Ilość mandatów przysługujących: 2

1. brak przedstawiciela

 

Dodatkowe informacje w Strefie dla Mieszkańców